استدیو طراحی و ساخت شروود.

ایده این کار در سال ۹۲ و با ساخت یه نت استند چوبی که هدیه من به غزال بود شکل گرفت ، غزال ساز هارپ مینواخت و من تصمیم گرفتم این نت استند چوبی رو به مناسبت یه روز مهم برای غزال بسازم .

چی شد که این شد.

ایده این کار در سال ۹۲ و با ساخت یه نت استند چوبی که هدیه من به غزال بود شکل گرفت ، غزال ساز هارپ مینواخت و من تصمیم گرفتم این نت استند چوبی رو به مناسبت یه روز مهم برای غزال بسازم .
کار با چوب اینقدر برای ما جذاب و زیبا بود که تصمیم گرفتیم اوقات خالی خودمون رو در کارگاه معرق مادرم بگذرونیم و شروع به ساخت کارهای چوبی کردیم . رشته غزال معماری بود و نقشه فنی کارها رو آماده میکرد ، همین باعث شده بود که کار ما هم در کیفیت و هم در زمان ساخت تفاوت زیادی رو با بقیه افرادی که نجاری رو به صورت سنتی کار میکردند داشته باشد
بعد از یک مدت کار برای ما خیلی جدی تر پیش رفت و تصمیم گرفتیم از کار هایی که قبل از آن می کردیم کاملا جدا شیم و اومدیم که دنیای خودمون که همون کارگاه نجاری بود برسیم .
کار نجاری جزوی از زندگی ما شد و شروود رسما شروع به کار کرد.

شروود. نقطه صفر.

شروود از یک کارگاه کوچک توسط غزال و شهریار شروع به فعالیت کرد و در مدت ۳ سال توانست تجهیزات خود را کامل کرده و در حال حاضر به یک تیم ده نفره با قابلیت انجام کارهایی اجرایی روی متریال های چوب ، ام دی اف ، فلز ، رزین و بتن تبدیل شده است. اسم شروود از جنگل داستان رابین هود گرفته شده است.

طراحی.

همیشه سعی کردیم از طراحی های به روز بین المللی برای ارتقا دادن سبک کارهامون ایده بگیریم . تمام کارها به صورت سفارشی برای پروژه ها طراحی خواهند شد و سعی کردیم هیچ گونه محدودیتی برای طراحی کارها در نظر نگیریم .

ساخت.

نجاری مهندسی شده این امکان رو به گروه ما داده که بتونیم مهم‌ترین نکته در اجرا کارها که همون توجه به دیتیل ها و جزییات نهایی کارها هست رو به بهترین شکل و بی نقص ترین حالت ها در ساخت کارها نظر بگیریم .

اجرا.

در کارگاه شروود درصد بالایی از کارها به صورت handmade اجرا میشن و همین باعث تفاوت کارهای ما با نمونه های صنعتی ساخته شده می باشند . خیلی مفتخریم که در گروه اجرایی‌مون از هنر اساتید و هنرمندان مجسمه ساز ، معمار ، جواهر ساز که به ساخته ها به عنوان اثر هنری نگاه می کنند ، برخورداریم .

online plagiarism check

Phillip Dorsett Authentic Jersey